Czech HR Summit

04.05.2017
Pražská mezinárodní manažerská škola je odborným garantem zásadní HR události tohoto roku Czech HR Summitu na téma: ZAMĚSTNANOST NEBO NEZAMĚSTNANOST, který se koná v hotelu Cosmopolitan, Zlatnická 3, Praha 1, dne 16. 5. 2017. Více informací naleznete na www.hrsummit.cz

Rok 2017 bude vskutku zajímavý, a to jak pro majitele firem, tak i pro samotný HR, který prochází fundamentální změnou. Ti, kteří tápou, „ty“ skutečné informace se mohou dozvědět na zásadní HR události tohoto roku. Tou je Czech HR summit, na kterém se od renomovaných osobností HR a byznysu dozvíte relevantní informace a jejich know-how, jak nakopnout svou firmu nahoru a jak se netřást před personalistickými výzvami. Buďme konkrétní, aby vás neděsila otázka: Kde hledat kvalifikované zaměstnance?

Odpovědi na tuto a jiné otázky se dozvíte v několika blocích. Tedy, jak najít své zaměstnance, jak je motivovat a hlavně, jak si je udržet.

Tedy, pro koho je vlastně summit určen? Pro generální, personální nebo obchodní ředitele, majitele a jednatele firem, začínající start-upy, HR specialisty a konzultanty.

 

Kde nás najdete