Aktuálně

Ekonomika kolem nás. Blahobyt, a(nebo) chudoba?

01.06.2017 Co umíme v ekonomii (z)měřit a co ne?

PIBS doporučuje - nové knihy nakladatelství Albatros Media

01.06.2017 Jak to hrát s lidmi, Umění riskovat, Pozitivní leader

V ČR nabízí v současné době program DBA, akreditovaný CAMBAS, pouze PIBS

09.05.2017 V poslední době vidíme především v technologicky vyspělých zemích, jako jsou Spojené státy, Británie, Německo, a v řadě dalších podobných zemí zajímavý posun od studia Master of Business Administration, populárního MBA, ke kvalitativně vyššímu typu manažerského studia ve formě Doctor of Business Administration, ve zkratce DBA. Pokusíme se zde analyzovat příčiny tohoto posunu a důvody, které vedou ke zvýšenému zájmu o toto studium.
 

Czech HR Summit

04.05.2017 Pražská mezinárodní manažerská škola je odborným garantem zásadní HR události tohoto roku Czech HR Summitu na téma: ZAMĚSTNANOST NEBO NEZAMĚSTNANOST, který se koná v hotelu Cosmopolitan, Zlatnická 3, Praha 1, dne 16. 5. 2017. Více informací naleznete na www.hrsummit.cz

Titul MBA může přinést povýšení

09.02.2017 Institucí nabízejících v ČR zisk titulu MBA, zaměřeného na získání zkušeností v managementu, přibývá. V tuzemsku jich je v současnosti několik desítek, oficiální akreditaci má však jen zlomek z nich. Titul z prestižní univerzity má ale dle výzkumů pozitivní vliv na kariéru absolventa. Držitelé titulu mají větší šanci na povýšení i zvýšení platu o více než třetinu.

Studium MBA se zaměřením na mezinárodní obchod a diplomacii

04.05.2016 Zcela nový projekt PIBS a Diplomatické akademie
 

PIBS doporučuje současné novinky nakladatelství Management Press

02.05.2016 89 nejdůležitějších manažerských teorií, Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda, Management osobního rozvoje, 77 jednoduchých způsobů jak zvýšit produktivitu a zisk, Management inovací, Druhá křivka. Jak neminout odbočku do budoucnosti.

Slavnostní promoce absolventů studia Master of Business Administration (MBA) na Pražské mezinárodní manažerské škole

10.12.2015 Dvanáctá slavnostní promoce pro 49 nových absolventů PIBS proběhla 9.12.2015.
 

Další zprávy

 

Partneři

Kde nás najdete